Model, Který Se Objevil Napůl Nahý V Lize Mistrů, Dělá štěstí

Anonim

Kinsey Wolanski, známá nyní „Blondýna šampionů“, otřásla světem fotbalu odhalením svého šokujícího vzhledu, který běžel napůl nahý v zápase Ligy mistrů v epizodě, díky níž se stala celebritou.

Sláva 22letého modelu ruského původu však není jedinou věcí, která vzrostla jako pěna, protože nyní prohlašuje, že její dobrodružství v Madridu během utkání klubu Liverpool proti Tottenhamu vyvolalo štěstí.

"V době, kdy mi je 30 [let], plánuji vydělat dost peněz na důchod," říká obyvatel Kalifornie britským novinám The Sun. "Moje kariéra Ligy mistrů mi to jednoduše pomůže."

Po slavné kariéře strávila Wolanski pět hodin ve španělské věznici, o které tvrdí, že byla propagována na svém kanálu Vitaly Zdorovetskimu, jejím blogerovi v Los Angeles, který publikuje obsah XXX. „Moje dítě právě vyhrálo finále Ligy mistrů, na tebe jsem velmi hrdá, jsi moje všechno,“v té době psal předmět na Instagramu.

Podle zprávy Sputnik News získal běh Wolanski dvojice asi 3,8 milionu dolarů v reklamních kontraktech, což způsobilo více než 32 milionů odběratelů kanálu.

Vložit z Getty Images

„Když jsem byl propuštěn z vězení, přešel jsem z 300 000 stoupenců Instagramu na více než dva miliony,“řekl zdroj Wolanski. "Najednou jsem byl slavný po celém světě a vylétly nabídky." Myslím, že jsem nikomu neublížil, byla to jen zábava. “Oficiální účet modelu byl však na Instagramu pozastaven.

Byl to příklad zatčení? Vůbec ne! "Mám v plánu udělat mnohem více běhů, abych zvýšil svou mezipaměť," říká tučně. Kdo jí bude tleskat, nebude chybět.