New England Patriots Vyhrávají Super Bowl LI

Anonim

Historický! To byl Super Bowl LI, protože nikdo neočekával, že si noví Anglie vlastenci zachová titul poté, co prohrají o 25 bodů, se skóre 28-3.

Ale protože není možné předvídat nic ve fotbale, tým Tom Brady dokázal porazit Atlanta City Falcons s konečným skóre 34-28, což se stalo největším rozdílem proti vítěznému týmu. Super Bowl se podařilo zvrátit.

S pouhou minutou do konce hry se vlastencům podařilo zvázat hru a k překvapení miliónů, kteří sledovali hru, se jim podařilo zvýšit skóre a vyhrát vyhledávaný titul.

Týmu Boston se tak podařilo korunovat pátou Super Bowl, čímž letošní let přidal k zapamatovaným vítězstvím z let 2001, 2003, 2004 a 2015; vše vedené legendárním Tomem Bradym, který jeho jméno nepochybně ratifikoval ve vybraném seznamu nejlepších quarterbacků v historii sportu.

Lady Gaga
Lady Gaga

Zářila také zpěvačka Lady Gaga, která se svým mistrovským vystoupením na poločasové show oslnila diváky, kteří dychtivě očekávali okamžik jejího vzhledu.

A nezklamal. Světla, akrobacie, nápadné oblečení, choreografie a celkový projev jeho talentu jasně ukázaly, že na pódiu nemá srovnání.